ART / Lithographs / Litographs in colors 9298371
nr 929 8371
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
2 pcs. Bruno Karlsson (b. 1927), numrerade och signerade, -86, subject: 36x47,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Bruno Karlsson (f. 1927), numrerade och signerade, -86, motivet: 36x47
400
SEK 400
Monday December 8 2014
at 20:49:29
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson